עיצוב ובניית אתרים בוורדפרס

וורדפרס היא הפלטפורמה הפופולרית ביותר, וגם המתגמלת ביותר, לבניית אתרים. בין יתרונותיה הרבים והמשמעותיים היכולת ליצור אתר מותאם במדויק לצרכי הלקוח, תצוגה מיטבית בכל סוגי המסכים, עמידה בכל הדרישות העדכניות של גוגל ומנועי החיפוש האחרים, האפשרות להשתמש בתבניות ותוספים חינמיים וכך לצמצם את עלות הבנייה של האתר ועוד. על-מנת למצות את מלוא התועלת האפשרית מאתר וורדפרס חשוב להפקיד את מלאכת העיצוב והבנייה שלו בידיים מיומנות ומנוסות במיוחד.

התאמה מלאה לצרכי הלקוח ובידול מהמתחרים

אחד המפתחות העיקריים לאתר איכותי שממלא את הציפיות שתולים בו הוא התאמה מלאה ומדויקת לצרכים הספציפיים של כל לקוח. באופן טבעי ישנם הבדלים מהותיים בין אתר שמטרתו מיתוג עסק קטן לבין אתר שמציג מוצרים של חברה גדולה, בין אתר שמטרתו הרחבת מאגר הלקוחות באמצעות עידוד הגולשים להשאיר פרטי יצירת קשר לבין אתר שמוקם כדי לספק חדשות עדכניות בתחום מסוים וכו’.

עיצוב ובניית אתרים בוורדפרס מאפשר כאמור ליצור אתר שמותאם באופן מושלם למטרות האתר, ל-DNA של העסק או הארגון שהאתר שייך להם וגם למאפיינים החשובים של קהל היעד. המערכת מציעה אינספור תבניות ופלאגינים, חלקם חינמיים וחלקם במחירים נמוכים מאוד, כך שאין צורך להתפשר על מבנה האתר ועל המראה שלו, ובעצם אין רצון שלא תוכלו לממש.

בניית אתרים בעיצוב אישי ומותאם ספציפית עבורכם מבטיח גם בידול מהמתחרים. ייחודיות היא ערך קריטי בימינו, ובפרט עבור עסקים קטנים בשווקים רוויי מתחרים. בזכות הניסיון של A-2-Z בעריכת מחקרים מעמיקים, היכולות הגבוהות בכל הנוגע לאפיון האתר כך שיהיה מקורי וישקף היטב את האופי של העסק והמיומנות בניצול כל האפשרויות שטמונות בוורדפרס, התוצאה היא אתר שמייצר חוויית משתמש שתגדיר אתכם במדויק ותבדל אתכם מהמתחרים.

ראייה רחבה ומענה מלא לכל צורך

עיצוב ובניית אתרים מחייב ראייה רחבה מאוד. בין הדגשים החשובים: מבנה נכון שמאפשר ניווט קל והתמצאות באתר, עיצוב בהרמוניה מלאה עם השפה הוויזואלית של העסק, רספונסיביות (התכונה שמבטיחה נראוּת מושלמת בכל גודל מסך), שימוש באמצעים שונים כדי להניע את הגולשים לבצע את הפעולות הרצויות, נגישות לאנשים עם מוגבלויות (פעולה שהיא חובה על-פי חוק וגם אינטרס עסקי מובהק), טעינה מהירה גם במחשבים נייחים ובפרט בסמארטפונים, הבטחת חוויית משתמש מוצלחת לקהל היעד ועוד ועוד.

בהתאם חשוב מאוד לבחור חברת לעיצוב אתרים שמתאפיינת לא “רק” בשליטה מלאה בוורדפרס אלא גם בידע רחב היקף בכל הנושאים הנ”ל. מרכיב נוסף בשירות של עיצוב ובניית אתר בוורדפרס הוא הדרכת הגורמים הרלוונטיים בעסק או בארגון כך שיוכלו לתפעל את האתר לאחר השלמת הקמתו בכוחות עצמם – להוסיף טקסטים, תמונות או וידאו, לעדכן תכנים קיימים ועוד. בהקשר זה כדאי לדעת שוורדפרס מצטיינת גם בממשק הידידותי מאוד שלה למשתמשים כך שקל ונוח לתפעל אתרים שנבנו על גבי פלטפורמה זו, אם כי באופן טבעי הדרכה מסודרת מאנשי מקצוע מנוסים מאוד היא בעלת ערך רב וחוסכת זמן יקר בהמשך הדרך.

למה חשוב לבחור בחברה מנוסה במיוחד כדי לבנות אתר בוורדפרס?

וורדפרס הוא עולם ומלואו. בנוסף לאפשרויות הרבות של עיצוב אתרים מכל הסוגים ולכל תכלית תמצאו בה למשל תוסף שמבטיח טעינה מהירה במיוחד כשנכנסים לאתר דרך פייסבוק, פלאגינים שמכווצים תמונות כך שהאתר יעלה ללא עיכוב מיותר ומבלי לפגוע באיכות התמונה, כפתורי שיתוף חכמים, כלי ליצירת מפת XML של האתר בקלות ופעולות נוספות אשר חיוניות לקידום האתר, ועוד ועוד.

כשבוחרים חברת עיצוב ובניית אתרים בעלת ניסיון רב בעבודה עם וורדפרס, וגם בשיווק באינטרנט, התוצאה היא יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד והאתר הטוב ביותר בהתאם לצרכים שלכם.

WhatsApp chat