קידום אורגני – SEO שוטף

בעבור רבים מאיתנו המושג ‘קידום אורגני’ מוכר אבל למעשה לא מובן. הפעם, אחת ולתמיד, נבין מהו קידום אורגני, מה מייצג פרסום אורגני ואיך כל אלו קשורים ל-SEO קידום אתרים.

כשמדברים על קידום אורגני בתחום ה-SEO מתייחסים לעשייה שמאפשרת לאתר להתברג גבוה בתוצאות החיפוש במנועי האינטרנט השונים, ובראשם במוביל – של גוגל.

בפשטות ניתן להסביר כי קידום אתרי אינטרנט אורגני הוא ביטוי המשמש לתיאור תהליכים שנועדו להשגת מיקום טבעי מובלט בתוצאות מנוע החיפוש – בשאיפה ללא פשרות להגעה לעמוד הראשון.

קידום חודשי מבוסס טקטיקות מושכלות להשיג תנועה ממנועי החיפוש אל האתר שלנו יכולה להיות משימה קשה, ולפעמים כמעט בלתי אפשרית, ללא בניית אסטרטגיות שיווק, בלי המחקר הנכון והיישום של לקחיו. בלעדיי כל אלו, גם אם תשקיעו כסף רב, מסע פרסום במנוע החיפוש עתיד להיכשל, ובגדול.

קידום אורגני שוטף משמעו שעבודת ה-SEO קידום אתרים יעילה באמת רק אם הקידום שלכם ממשיך לאורך זמן.

חברות רבות מבינות את חשיבות ה-SEO (שהן ראשי התיבות של המושג אופטימיזציה למנוע חיפוש – Search Engine Optimization), אבל לא מבינות את החשיבות של קידום מתמשך. למרבה הצער, מנועי החיפוש העיקריים באינטרנט עלולים להפחית את הדירוג שלכם אם דברים מסוימים לא נעשים.

הפעילות שלנו מול הלקוחות כוללת התעדכנות בלתי פוסקת בחידושים ובשינויים שקובעת גוגל, וכתוצאה מכך ביכולתנו לספק פתרונות ופעולות שוטפות מצליחים ומוכחים, בהתאמה מושלמת לשינויי הנהלים והכללים של מנוע החיפוש, ובהתאם לצרכים המשתנים של האתרים והלקוחות השונים שלנו. כדאי לשים לב עם זאת שהשינויים והפעולות אינם רק בהתאם לשינויי גוגל, אלא נעשים גם בהתאם לשינויי המתחרים.

כלים וביצועים מדידים ומתעדכנים ב-A-2-Z

הקידום החודשי שלנו מתבצע במנועי החיפוש המובילים Yahoo, Google, Bing, על-בסיס תוצאות מחקר ביטויי החיפוש, מבוסס על יכולות SEO גדולות שבהן מתמחה החברה, חלקן בלעדיות לנו, וכולל בין השאר:

השגת קישורים איכותיים ורלוונטיים לאתר, בכדי להגדיל את הדירוג ולהחזיק בו; רישום לאינדקסים ו-Data Bases; הפצת תכנים באתרים חיצוניים, עם קישורים לאתרכם; העלאת תוכן בדמות פוסטים קצרים באתרי ידיעות, עם לינקים לאתרכם; מעקב אחר מצבו הטכני של האתר; מחקר של אתרים רלוונטיים לתחום העשייה שלכם, לצורך הגדלת הרלוונטיות הכוללת; התאמת האתר לעדכונים החדשים של גוגל, כולל יצירה והוספה של תוכן חדש לאתרכם; ניטור מתמיד של מילות מפתח ויעילותן; מעקב דירוגים שוטף; מעקב ב-google webmaster tools ושליחת עדכונים שוטפת; הפקת דו”חות חודשיים על התקדמות האתר בדירוג התוצאות במנועי החיפוש, והמלצות לביצועים נוספים נדרשים.

מטרת הקידום האורגני השוטף שלנו היא לנסות לשלוט בכל הדף הראשון של תוצאות החיפוש בעבור כל מונח ומילות מפתח שאנו מוצאים במחקר הראשוני שלנו.

A-2-Z – וותק וניסיון שעובדים בכל שעה בשביל הצלחתכם

לחברתנו ניסיון רב שנים ואנו פועלים כבר מזה יותר מ-15 שנים בתחום SEO קידום אתרים, פרסום אורגני וקידום אורגני. ותק זה מהווה יתרון גדול ללקוח בזכות הביטחון והשקט הנפשי שמקנה הידיעה שיש מי שדואג לפרסום ולקידום האתר שלכם בכל שעה ביממה, אפילו הרבה אחרי שעות העבודה הרשמיות – מה שאנחנו מכנים, קידום אקטיבי לזמנים פסיביים.

זכרו, אין מחיר או תבנית קבועים לקידום אורגני מתמשך. קידום אורגני על בסיס חודשי משתנה באופיו ובעלותו לפי העבודה הכרוכה בקמפיין ה-SEO של כל לקוח ולקוח. האם הייתם מוכנים להתפשר על הצלחתכם? קידום אורגני ושיווק שוטף של האתר החשוב שלכם לא צריכים להיחשב כהוצאה, אלא כהשקעה המניבה הכנסות והמרות, שמשמעותן – הצלחה לעסק.

WhatsApp chat