ניהול דפי פייסבוק ואינסטגרם

אין ספק כי כיום בעולם שכולו טכנולוגיה ואינטרנט, משתלם וקריטי להפגין נוכחות במדיה החברתית, ובעיקר בפלטפורמות המרכזיות – פייסבוק ואינסטגרם. אם אתם טכנופוביים, או פשוט עסוקים עד מעל לראשכם בניהול העסק, אל תשאירו אותו יתום מנוכחות ברשתות החברתיות – שיכרו חברה לניהול דף פייסבוק ואינסטגרם.

חובת נוכחות ופרסום בפייסבוק ובאינסטגרם בעידן המודרני

פרסומאים כבר טבעו בעבר את המושג “אם אתה לא שם – אתה לא קיים”. כיום, ברשתות החברתיות המובילות פייסבוק ואינסטגרם, זה נכון מתמיד.

אינסטגרם נחשבת נכון להיום כפלטפורמה החברתית אשר לה הצמיחה המהירה ביותר בעבור מוכרים. אבל בכדי למנף את מה שיש לה להציע צריך להיות נוכחים ופעילים בה פיזית – לפרסם תמונות וסטוריז, לתייג, להשיק קמפיינים ומבצעים וכדומה. מחקרים מצביעים על כך שעסק צריך לפרסם באופן קבוע 3 עד 9 פעמים ביום בשגרת ניהול אינסטגרם כדי לראות תוצאות: יותר כניסות לאתר, יותר שיתופים של תכניו ומוצריו ובסופו של עניין – יותר רכישות למה שהוא מוכר.

גם לחשבון פייסבוק עסקי יש הרבה פוטנציאל לתרום לחברה שלכם. לפייסבוק 2.2 מיליארד משתמשים והנוכחות בה היא הפנים הציבוריים של העסק שלכם. במובנים מסוימים אפשר כיום בהחלט לומר על ניהול פייסבוק של בית עסק שבהיעדר אחד – העסק פשוט שקוף כיום. לא קיים.

ניהול עמוד פייסבוק מהווה דרך מרכזית לאינטראקציה עם לקוחות, ליצירת הפניות ולהכנסת תנועה לאתרכם. לפיכך אין זה פלא כי ההחלטה למיקור חוץ לניהול הפייסבוק שלכם היא נבונה וחשובה.

ניהול דף אינסטגרם ופייסבוק בידי מקצוענים, בשילוב היתרונות העכשווים הרבים כל כך שלהם, יכולים בפשטות להוביל להגדלת המכירות והרווחים בעבור העסק שלכם.

מדוע להעדיף ניהול דפי פייסבוק ואינסטגרם בידי חברה מקצועית?

חשוב לזכור שהעלות של שכירת חברה מקצועית לניהול דף פייסבוק ואינסטגרם מתקזזת עם העובדה שהרשתות החברתיות מהוות אסטרטגיה שיווקית זולה. פעילויות שיווק, שיעלו אלפי שקלים ויותר בערוצים אחרים, ניתנות ליישום בפייסבוק ובאינסטגרם בתמורה לחלק קטן מהוצאה זו בלבד. היתרון הזה עושה את השיווק ברשתות החברתיות לאידיאלי בעבור עסקים קטנים עד בינוניים, שתקציבם השיווקי מוגבל.

עסקים גדולים יותר יכולים להרוויח אפילו יותר מהשיווק ומניהול דף עסקי בפייסבוק ובאינסטגרם, כיון שבנוסף לנוכחות שהם מפגינים במרחב הציבורי הווירטואלי, המנהלים המקצועיים שלהם יכולים לסקור מושגים שיווקיים וערכות נושא באמצעות פייסבוק, ולשקול עניינית את כדאיות מסעות הפרסום ותוצאותיהם.

אבל היתרון המובהק בשכירת חברה לניהול דפים ברשתות החברתיות בכלל, ולניהול דף פייסבוק ואינסטגרם בפרט, הוא ניצול זמן נכון. כאשר אינכם צריכים לנהל בעצמכם את המדיה החברתית, יש לכם יותר זמן לעשות את הדברים שאתם באמת טובים בהם בניהול העסק שלכם.

ניהול דף פייסבוק ואינסטגרם, במיוחד כשהוא גדול ועם מאות או אלפי עוקבים, יכול לגזול זמן רב. מיקור חוץ והוצאת המשימה למישהו שתפקידו היחיד לנהל את חזית יחסי הציבור הקיברנטית שלכם הוא פשוט שיקול מושכל.

כאשר חברה מקצועית מנהלת את העמוד בפייסבוק, אנשיה מביאים איתם ידע מקצועי על עיתוי פרסומים נכון, על אופי האינטראקציות הרצוי, כמו גם על מגבלות המדיה והכללים החיוניים לפעולה נכונה בה, ואלו יכולים לשמור על העסק שלכם מצרות והסתבכויות מיותרות. בכלל, לניהול לא מקצועני של דפי מדיה חברתית יש פוטנציאל גדול לבזבוז כספים שלא לצורך ולבחירה באסטרטגיות לא נכונות במקרה הקל ומזיקות במקרה הרע.

היתרון של הבחירה ב-A2Z לניהול דף פייסבוק ואינסטגרם

A2Z היא חברה אשר קיימת כבר מעל 15 שנים ומתמחה באספקת שירותי ניהול וקידום באינטרנט. לחברה ניסיון נרחב והבנה עמוקה של תחום הרשתות החברתיות וניהול דף פייסבוק וניהול דף אינסטגרם של בתי עסק הוא תחום שצברה בו ותק וידע רב.

החברה נמצאת תמיד כשידה על דופק כל העדכונים והחידושים האחרונים בשתי הרשתות החברתיות שנמצאות בבעלות חברת פייסבוק, ומתמחה בהנגשת חברות ובתי עסק לקהל משתמשיהן באמצעות יכולות מקצועניות של ניהול דף עסקי בפייסבוק וניהול אינסטגרם שלהם.

WhatsApp chat