ניהול אתר כולל

ניהול אתר הפך עם השנים לפעילות מורכבת. בעבר, אפשר היה פשוט לדאוג לעדכן את התוכן ולקוות לטוב…כיום, ניהול אתרים הפך למכלול של פעולות שמטרתן שמירה על תקינות האתר, “טריות” ורלבנטיות התוכן ומעקב אחר הקידום שלו במנועי חיפוש, הקניית חווית גלישה מעולה ללקוח ואחוזי המרה איכותיים.

אנחנו בחברת A2Z מספקים ללקוחותינו את מגוון השירותים המקצועיים שדרושים להם על מנת להפוך את האתרים שלהם למכונות תדמית ורווחים משומנות היטב. צוות אנשי המקצוע המנצח שלנו התמחה במשך שנים בכל הפעולות הנדרשות לניהול איכותי של אתרים ומספקים מעטפת מקצועית שמכוונת להשגת התוצאה האופטימלית בכל פעם מחדש.

אלו השירותים אותם אנחנו מספקים במסגרת ניהול אתר אינטרנט:

  • מבנה האתר: ניהול אתר דינמי מורכב ממגוון פעולות, החל מבניית היררכיית אתר נכונה, זיקוק של מבנה נכון ודינמי אשר מסוגל לתקשר עם הנכסים השונים הקיימים ברשת, הקמת עמודים לפי SILO נכון, בניית קישורים פנימיים אשר עוקבים אחר מבנה האתר המקורי ושימוש בתבניות האתר תוך התאמה ל- SEO לצד המלצות לשיפור למיקסום ביצועים. כל פעולה וההשפעה שלה על איכות האתר והקידום שלו במנועי החיפוש.
  • ניהול טכני של האתר: פעילות זו כוללת טיפול שוטף בעמודי שגיאה אשר מייצרים חווית שימוש לקויה, התקנה ושימוש נכון בתוספים לאתר, בנייה נכונה של טפסים סטטיים ודינמיים (כגון טופס יצירת קשר), שיפור מהירות האתר הקמת עמודים ייעודיים לפי הנחיות הנגישות ניתוח האתר באופן שוטף, המלצות לשיפורי מהירות באתר, מהירות טעינת האתר ועוד. עם עידן הקוד הפתוח והפלטפורמות לפיתוח ותחזוקת אתרים דוגמת וורדפרס, אפשרויות שדרוג ותחזוקת האתר הן אינסופיות. התקנת תוספים מתאימים יכולה לשדרג את כל חוויית השימוש ולשפר  ביצועים באופן ניכר ומדיד. שימוש מושכל בתוספים ,איתור התנגשויות וטיפול מתמיד בשיפור ביצועים הם חלק אינטגרלי מניהול אתר מקצועי ומביאים לשיפור תוצאות ודירוגים במנועי חיפוש.
  • ON PAGE: לצד ניהול טכני נכון, אחד הגורמים החשובים ביותר הוא עדכון התוכן והצגה שלו בצורה נכונה ויעילה מבחינת המשתמשים ומנועי החיפוש. צוות אנשי המקצוע שלנו מומחים באפיון והפקת תוכן לאתר אשר תואם את  השפה השיווקית של המותג, ערכיו והמסרים שלו בהתאם לקהל היעד והיעדים אותם הוא אמור להשיג. בין השירותים אותם אנחנו מציעים ניתן למצוא שירותי  ניהול אסטרטגיית והזנת תוכן ברוח המותג, הזנת תוכן שוטפת לאתר, תהליך מתמיד של השבחת תוכן בצורה שוטפת כולל עיבוד והעלאת תמונות, טיפול בטבלאות וטפסים  וכן הנגשת התכנים העולים לאתר באופן שוטף כחלק מהשאיפה המתמדת לעמידה בתקנים המחמירים ביותר בענף. לצד פעולות אלו, הצוות המקצועי אמון על תהליכי ניתוח ומדידה לטובת המלצות ושיפורים: ניתוח התנועה לאתר בדו”חות חודשיים, אנליטיקות האתר, מדידות לטובת רשימות Remarketing והטמעות הכלים השונים המקובלים בשוק כגון Analytics ו- Tag Mnager. כמו כן, מדידת התנועה בתוך האתר בעזרת תוכנות heat maps (“מפות חום”) השונות כגון LUCKY ORANGE ו-HOTJAR אשר מסייעות להתחקות אחר יעילות חוויית המשתמש באתר וביצוע שיפורים מתמיד.

A-2-Z – מקצוענים בניהול אתרים לשירותכם

בעולם התחרותי המודרני, עסקים נדרשים לכל יתרון תחרותי אפשרי על מנת להשיג את הלקוח הבא. ניהול אתר מקצועי הוא כלי חשוב בארסנל הכלים של עסקים שמבינים את חשיבות הנכסים הדיגיטליים שלהם ותחזוקה שוטפת ואיכותית שלהם. אנחנו מספקים שרותי ניהול אתר מתקדמים, החל ממחקר מתחרים וכלה באסטרטגיית תוכן והתאמות טכנולוגיות והנגשה על בסיס שוטף. צרו אתנו קשר על מנת לשמוע עוד כיצד נוכל לשפר את ביצועי האתר שלכם, אנחנו כאן לשירותכם.

WhatsApp chat