בניית אתר בוורדפרס רספונסיבי מותאם לגוגל ונגיש

חברת A-2-Z הנה מהחברות המובילות והמתקדמות בישראל בתחום השיווק והנגישות אונליין. החברה מספקת ללקוחותיה את כל מגוון הפתרונות והשירותים לשיווק בעידן האינטרנט, החל מבחירת האסטרטגיה ובניית תכנית שיווק מלאה, דרך ביצוע משימות השיווק והפרסום בפועל, וכלה בניתוח התוצאות בזמן אמת . עבור לקוחותיה, A-2-Z מהווה One-Stop-Shop לנושא הקידום והשיווק אונליין וניצבת בחוד החנית של התעשייה.

כחלק בלתי נפרד מהקמת וניהול נכסי התוכן של לקוחותינו, אנחנו מספקים שרותי בניית אתרים על גבי פלטפורמת וורדפרס. השירות כולל תהליך מלא המתחיל באפיון צרכים מדוייק, בנייה, תכנות ועיצוב ועובר דרך הפקת תוכן איכותי והזנת תכנים, קידום והנגשה. התוצאה – אתר רספונסיבי, נגיש ומותאם בצורה מושלמת לדרישות הקידום האורגני של גוגל.

בלי קיצורי דרך, עושים את כל מה שצריך כדי שתצליחו : ליווי 360

אנחנו מאמינים שבדרך להצלחה באינטרנט אין קיצורי דרך, הכל צריך להיות מטופל ברמה ובאיכות הגבוהים ביותר. מסיבה זו פיתחנו את שיטת “ליווי 360” שהפכה לתו ההיכר שלנו בכל מה שנוגע לאיכות השירות. במסגרת השיטה אנחנו מטפלים בכל האספקטים של השיווק הדיגיטלי, מהטכני ועד התכני, מהעיצוב ועד הקידום, והכל בסנכרון מלא והבנה עמוקה של התהליכים המשלימים אחד את השני. לאסטרטגיית ה 360 שלנו מספר רבדים:

  • טכנולוגיה: שלב זה כולל בניית אתרים ונכסים הדיגיטליים, התאמות טכניות באתר כגון הפניות לעמודי שגיאה (גם זה קורה לפעמים…), מדידות ביצועי האתר, הצעות לשיפור וייעול האתר בתחומים כמו מהירות טעינת האתר אשר מהווה גורם קריטי מבחינת חווית המשתמש, אפיון האתר מבחינת מבנה והיררכיה נכונים, עיצוב האתר בצורה מושכת ומניעה לפעולה לפי השפה השיווקית המובחנת של המותג, בנייה נכונה של מבנה האתר תוך שימת דגש על רכיבים כגון מבנה התפריט הראשי, טפסי צור קשר מניעים לפעולה, פוטר, הקמת בלוג, שירות אחסון אתרים איכותי ומהיר ועוד. בנוסף, שירותי הנגשת אתרים לעמידה בתקנים העדכניים ביותר בתחום.
  • תוכן: הצד הטכנולוגי הוא הפלטפורמה שתומכת בתוכן. תוכן הוא המנוע העיקרי. במסגרת הליווי אנחנו מספקים אסטרטגיית תוכן מקיפה, כתיבת מאמרים ותכנים בהתאמה לשפת וערכי המותג לצד חקר שוק מדוייק,ניתוח התנועה לאתר, הזנת תכנים ל SEO, פעילות ברשתות חברתיות והתאמה של התוכן לתרבות המקומית לקבלת אימפקט מדוייק ונכון והימנעות מטעויות הנובעות מעבודה מול תרבויות ושפות שונות.

אתר וורדפרס רספונסיבי : היום זה הסטנדרט

כיום, 75% מנפחי החיפוש באינטרנט מתבצעים דרך סמארטפונים. המשמעות היא שאתר אינטרנט שאינו מותאם לתצוגה אופטימלית בכל הפלטפורמות והמסכים פשוט לא אפקטיבי מבחינה שיווקית, נקודה. גם גוגל שמה היום, יותר מתמיד, דגש ניכר על התאמת האתרים למסכים קטנים יותר ויצירת חוויית שימוש מושלמת גם בטלפונים חכמים והדבר מהווה את אחד המדדים הראשיים בדירוג האתרים. אתרים נדרשים היום להציג סטנדרט גבוה של רספונסיביות דינמית אשר מציגה לגולש אתר מותאם בצורה מושלמת למכשיר בו הוא גולש ללא צורך בבנייה מראש של העמוד. כיום, אתרים מודרניים חכמים בנויים בצורה רספונסיבית מלאה ומהווים את הסטנדרט המוביל בתחום.

לא פחות מהתאמה מלאה לגוגל

המטרה האסטרטגית הראשונה כיום עבור בעלי אתרים היא התאמה מלאה לגוגל וקידום בתוצאות החיפוש. במסגרת השירות אנחנו מבצעים החל משלב הקמת האתר והן בשוטף תהליך אופטימיזציה למנועי החיפוש, יוצרים ומעדכנים תגיות תוכן בהתאם לצורך ומנגישים את האתר לפי התקן הנהוג בכל טריטוריה. חוק הנגשת האתרים נוצר על מנת להנגיש אתרי אינטרנט ואפליקציות גם לגולשים בעלי צרכים מיוחדים אשר אינם יכולים להשתמש באתרים לא מונגשים. קיימות מספר רמות נגישות כאשר בעלי אתר שאינו מופעל על ידי רשות יכולים להגיש בקשה לרמת נגישות נמוכה יותר על פי קריטריונים שונים. כמומחי הנגשה, אנחנו דואגים להנגיש אותו מבחינה טכנית ותכנית משלב הבנייה וכן באופן דינמי ושוטף לאורך הפעילות.

בניית אתרים בוורדפרס: למעלה מ 300 מיליון בעלי אתרים לא טועים

וורדפרס היא מערכת בניית אתרים ובלוגים על גבי קוד פתוח, דהיינו, קהילת המפתחים העולמית דואגת לשדרג ולשפר אותה באופן שוטף ולהעשיר את מאגר התוספים שלה. כיום, וורדפרס הפכה לסטנדרט המוביל בתחום ומציעה לבעלי אתרים אינספור אפשרויות. האפשרות הבולטת היא השימוש בתוספים, תוכנות חיצוניות אשר ניתן להתקין בקלות האתר וכך להוסיף לו פונקציונליות ולשפר אותו. בנוסף, וורדפרס היא פלטפורמה החביבה על מקדמי אתרים בגלל התאימות המלאה שלה לסטנדרטים של גוגל מבחינת טכנולוגיה ותוכן.

ליווי 360 : הדרך המלאה והמקצועית להצלחה בשיווק הדיגיטלי שלך

אנחנו ב A-2-Z מתמחים בליווי מקיף ומקצועי של עסקים שמבקשים להצליח בשיווק וקידום באינטרנט. מומחי הטכנולוגיה, השיווק והתוכן שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולבנות עבורכם את מערך השיווק האינטרנטי המושלם עבורכם. כי הצלחה מתחילה בקליק.

WhatsApp chat